راه اندازی مودم 2740u دی لینک با تنها 10 کلیک

در این آموزش می خوایم یکی از بهترین مودم های موجود بازار از شرکت D-link رو بهتون معرفی و آموزش بدیم. این مودم قطعا بهترین و به صرفه ترین مودم در مقایسه با رقبای خودش است.

با سلام.

در این آموزش می خوایم یکی از بهترین مودم های موجود بازار از شرکت D-link رو بهتون معرفی و آموزش بدیم. این مودم قطعا بهترین و به صرفه ترین مودم در مقایسه با رقبای خودش است.

 

1- قبل از شروع به تنظیمات مودم باید مودم را به تلفن متصل کنیم و آن را روشن کنیم بنابراین طبق تصویر اتصالات را متصل کنید.

خب به سراغ تنظیمات مودم و راه اندازی آن می رویم.

نکته بسیار مهم این که قبل از انجام تنظیمات داخل مودم باید از روشن بودن چراغ  ADSL به صورت ثابت مطمئن باشید.( چراغ ADSL در زمان اتصابه تلفن ابتدا چشمک زن بوده و اگر روی خط سیگنال ADSL وجود داشته باشد به صورت ثابت روشن می ماند. )در مرحله بعدی به سراغ تنظیمات مودم دی لینک می رویم.

2- آدرس مودم به صورت پیش فرض 192.168.1.1 است که باید آن را در مرور گر خود وارد کنیم. پیشنهاد ما استفاده از مرورگر فایرفاکس است.

3- در مرحله بعدی اگر اتصالات شما در مراحل قبلی به درستی انجام شده باشد با پیغام تصویر بالا مواجه می شوید که به صورت پیشفرض یوزر نیم و پسورد admin است.( در غیر این صورت به پشت مودم نگاهی بیاندازید به احتمال 90 درضد یوزر نیم و پسورد پیشفرض روی آن نوشته شده است.)

4- اگر یوزر نیم و پسورد مودم را درست وارد کرده باشید وارد این صفحه مودم می شوید که باید روی دکمه شروع تنظیمات به صورت گام به گام کلیک کنید.

5- حال وارد تنظیمات به صورت گام به گام شدیم. در مرحله بعدی روی دکمه Next کلیک کنید.

6- حال روی دکمه  DSL کلیک کرده و بعد روی دکمه Next کلیک کنید.

7- در این مرحله از ما می خواهد که پسورد ورود به مودم را تغییر دهیم که نیازی به این کار نیست و ما روی دکمه Skip کلیک می کنیم.

8- در مرحله بعدی روی منطقه جغرافیایی تهران کلیک کرده و آن را انتخاب کنید.

و بعد روی دکمه Next کلیک می کنیم.

9- در مرحله بعدی تمامی تنظیمات صفحه را همانند تصویر کامل کنید و بعد روی دکمه Next کلیک کنید.

10- در این مرحله نوبت به تنظیمات اتصال وای فای مودم است. تمام تنظیمات را طبق تصویر کامل کنید.

در مرحله بعدی روی دکمه Apply کلیک کرده و تمامی تنظیمات را ذخیره و به مودم اعمال می کنیم.

در این مرحله اگر تمامی تنظیمات را به صورت درست و بدون اشتباه وارد کرده باشید چراغ اینرنت روشن می شود و به این معنی است که شما به اینترنت متصل هستید.

حال می توانید به مودم متصل شوید و از اینترنت استفاده کنید.

بهترین پیشنهادات را در صندوق ورودی خود کسب کنید

نگران نباشید که ما اسپم نمی کنیم

نظر دهید

   پاسخ دهید

   فروشگاه اینترنتی آی تی خانه
   Logo
   بازیابی رمز عبور
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0