چرا باید در آی تی خانه فروشگاه داشته باشیم؟؟؟

مزایای خرید و فروش در بازار آی تی خانه

سؤالی که ممکن است برای خیلی از شما پیش بیاید این است: چرا باید کسب وکار  سُنتی خودم را به کسب و کاری اینترنتی تبدیل کنم؟

به مهم‌ترین مزایای فروشگاه اینترنتی اشاره خواهیم کرد.

مزایای فروش محصولات به صورت آنلاین برای فروشندگان

۱. حضور در اینترنت، تصویر بهتری از شرکت‌تان ارائه می‌دهد

بدون داشتن فروشگاه اینترنتی، وبلاگ یا هر نوع حضور اینترنتی، مشتریان نمی‌توانند متوجه شوند شما چقدر در کارتان جدی هستید.

۲. دسترسی به خدمات شرکت شما ۲۴ ساعته می‌شود

یکی از مهم‌ترین مزایای فروشگاه اینترنتی این است که این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که هر زمانی از شبانه‌روز و در هر مکانی، سفارش‌های خود را ثبت کنند. تصور کنید این امر چقدر می‌تواند برای کسب‌و‌کار شما سوددهی داشته باشد؟

۳. می‌توانید خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهید

اینترنت به شما این امکان را می‌دهد تا به سؤالات مشتریان پاسخ دهید شما می‌توانید با ایجاد فروشگاه اینترنتی، تمامی اطلاعاتی را که مشتریان به آن نیاز دارند، درست موقعی که به آن نیاز دارند در اختیارشان بگذارید. این یعنی تماس‌های تلفنی برای حل مشکلات کمتر می‌شوند و فروش افزایش پیدا می‌کند.

۴. کاهش هزینه های ناشی از اجاره و رهن مغازه

یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی، کم بودن هزینه‌‌ی راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی است. نیازی به خرید ملک، خودرو و لوازم اداری نیست فقط کافی است فروشگاه خود را در آی تی خانه آماده کرده و کسب‌و‌کارتان را راه‌اندازی کنید.

۵. تمام فاصله‌ها از بین می‌روند

یکی دیگر از مزایای فروشگاه اینترنتی این است که فاصله‌‌ها را از میان برمی‌دارد. فاصله‌ی مشتریان تا فروشگاه اینترنتی شما فقط به اندازه‌ی یک کلیک است. از طریق اینترنت شما می‌توانید با مشتریان در تماس باشید، به سؤالات آنها پاسخ دهید و مشکلات‌شان را حل کنید. از همه مهم‌تر اینکه، می‌توانید سفارش‌ها و پرداخت‌ها را مستقیما دریافت کنید.

۶. می‌توانید در هر مکانی که دوست دارید، کار کنید

دوست ندارید زمستان در هوای سرد یا به خاطر آلودگی هوا از خانه خارج شوید؟ آیا از گرما و رطوبت در شهر خود کلافه شده‌اید؟ کسب‌و‌کار اینترنتی شما را از قید‌و‌بند مکان آزاد می‌کند و این امکان را برای‌‌تان فراهم می‌آورد که هر جا راحت هستید کار کنید.

۷. هزینه‌های عملیاتی شرکت‌تان کاهش می‌یابد

فروش اینترنتی این امکان را فراهم می‌آورد که هم سفارش‌ها و هم پرداخت‌ها را اینترنتی انجام دهید. با این کار از تعداد کارکنان و در نتیجه هزینه‌های اداری و دفتری کاسته می‌شود.

۸. می‌توانید بازار جهانی را هدف بگیرید

تصور کنید اگر بتوانید کالاها و خدمات خود را به تعداد نامحدودی از افراد مشتاق معرفی کنید، تجارت شما می‌تواند چقدر رونق بگیرد!

۹. سرعت پاسخ‌دهی شرکت افزایش می‌یابد

یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی این است که به شما اجازه می‌دهد به سفارش‌های خرید، پیشنهادات و دیگر نیازهای مشتریان به سرعت و در لحظه پاسخ دهید پاسخ‌دهی سریع به نیازهای مشتریان، برای آنها رضایت به همراه دارد و برای شما کار اداری کمتر.

10.فروش محصولات بدون واسطه

11.گسترش ویترین مغازه

12.تنوع فروش

13. همکاری با فروشگاه های دیگر

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0